Reality - pronájem bytů, byty na prodej, výměna bytů, rodinné domy a pozemky na prodej

   Reality >> Pozemky >> Prodej: Stavební pozemky Vamberk „Bačinka“ (Tento inzerát je dostupný pouze tímto přímým odkazem. Na serveru jej však nevyhledáte)
Slovak  English  Deutsch  Poland  Russian federation  Spain  France  Hungary  Italy  

 Pořadové číslo: 

PO-181

Stavební pozemky Vamberk „Bačinka“ (Tento inzerát je dostupný pouze tímto přímým odkazem. Na serveru jej však nevyhledáte)

 Základní specifikace 

Okres: Rychnov nad KněžnouObec: VamberkLokalita: Vamberk
Plocha parcely: 912 m2Druh pozemku: pro bydleníElektřina: ano
Voda: anoKanalizace: anoČíslo u inzerenta: PO-181
Číslo na serveru: Array

 Podrobný popis 

Nabízíme k prodeji 16 stavebních pozemků o výměrách 682 912 m2 v okrajové části města Vamberk, v lokalitě Bačinka . Pozemky se nacházejí v nové vznikající zástavbě 16-ti rodinných domů na okraji stávající zástavby RD v ulici Boženy Němcové, ve dvou řadách po osmi pozemích, označených v situačním plánu jako A a B . Pozemky jsou obdélníkového tvaru, na pozemky přivedena elektřina, veřejný vodovod a kanalizace, připraveno k výstavbě. Na pozemcích umístěných v řadě A podél stávající zástavby lze vystavět pouze rodinné domy se dvěma nadzemními podlažími a s plochou střechou (nikoliv bungalov ani dům se sedlovou střechou), na pozemcích umístěných v řadě B směrem do volné krajiny lze vystavět pouze rodinné domy jednopodlažní se sedlovou střechou a obytným podkrovím (nikoliv bungalov). Další regulativy a zásady výstavby jsou k dispozici v realitní kanceláři. Cena pozemků je 790,-Kč/m2, cena čtyř rohových pozemků je stanovena na 890,-Kč/m2. Pozemky jsou ve vlastnictví Města Vamberk, koupi lze financovat hypotečním úvěrem. Podmínkou koupě je realizace výstavby v období max. 3 let od převodu vlastnictví k pozemku. Příjezdová komunikace mezi jednotlivými pozemky bude dokončena do roku 2019. V těsné blízkosti pozemku mateřská škola, centrum obce 500m. Ve městě Vamberk široká občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, bus, vlak, lékař, zubař, obchody, restaurace, koupaliště, divadlo a podobně, připravuje se výstavba supermarketu), Rychnov nad Kněžnou 5km, Kvasiny 12km. S případným financováním koupě či výstavby rádi pomůžeme, spolupracujeme s veškerými finančními ústavy, poskytujícími hypoteční úvěry. Více informací v realitní kanceláři.


Cena: 790 Kč/m2 

 Makléř 

Ing.  Radek  Nekvinda
Telefon: 731 902 161
Email: info@realitynekvinda.cz

 Inzerent 

Ing. Radek Nekvinda
Žamberecká 54
517 54 Vamberk
Telefon: 731 902 161
Email: info@realitynekvinda.cz
Web: www.realitynekvinda.cz

 Servis 

Zobraz všechny reality tohoto inzerenta.
Zobraz všechny pozemky tohoto inzerenta.
Zobraz realitní kanceláře v tomto okrese.
Poslat známému
Upozornit na nesouvisející obsah
Tisk s obrázky / Tisk bez obrázků
Fotografie Zobraz polohu nemovitosti na mapě

Copyright © 2013 Nemovitosti.cz, s.r.o, Zájezdní 17, 642 00 Brno | Reality CZ a SK | realitní software pro realitní kanceláře
http://s.liza.cz/Services/DatafetchDetail.aspx?session=heslo&template=detail&job_id=1737473
XML fetched in 11.266ms, parsed in 0.6361ms.