Reality - pronájem bytů, byty na prodej, výměna bytů, rodinné domy a pozemky na prodej

   Reality >> Pozemky >> Prodej: Vyjimečně krásný pozemek u lesa v Plzni s domem 3+KK s velkou terasou, garáží a bazénem (Tento inzerát je dostupný pouze tímto přímým odkazem. Na serveru jej však nevyhledáte)
Slovak  English  Deutsch  Poland  Russian federation  Spain  France  Hungary  Italy  

 Pořadové číslo: 

jmPO-635

Vyjimečně krásný pozemek u lesa v Plzni s domem 3+KK s velkou terasou, garáží a bazénem (Tento inzerát je dostupný pouze tímto přímým odkazem. Na serveru jej však nevyhledáte)

 Základní specifikace 

Okres: Plzeň-městoObec: Plzeň 2Lokalita: Plzeň
Plocha parcely: 2400 m2Druh pozemku: pro bydleníElektřina: ano
Voda: anoKanalizace: anoČíslo u inzerenta: jmPO-635
Číslo na serveru: Array

 Podrobný popis 

Nabízíme na prodej slunný, velmi krásný a vyjímečný pozemek o výměře 2.400 m2 v těsné blízkosti lesa, v Plzni 5 min od Olympie . Pozemek je členitý s vzrostlými stromy , křovinami a pěkným chovným rybníčkem .Zahrada je vkusně a pěkně vytvořená. Spodní část pozemku je možno využít pro výstavbu dalšího domu. Na pozemku je situován přízemní zděný dům 3+ kk, zkolaudovaný před 5 lety, zastavěná plocha je 120 m2, dům je částečně podsklepený. Dominantou je rozlehlý obývací prostor s kuchyňským koutem a jídelní částí ( 40 m2), z kterého se vchází na krásnou rozlehlou terasu( 60 m2). Dále jsou zde 2 samostatné pokoje s přilehlými šatnami s 2 koupelnami a WC. V celém domě je zabudováno podlahové topení . Ohřev vody je pomocí el. bojlerů umístěných v koupelnách. Vytápění je zajištěno centrálně krbovými kamny s krbovou vložkou . Na pozemku je obecní vodovod, elektřina 220 V/380V. Odpad je řešen čističkou. Na pozemku je dále vybudován bazén 3,5 m x 6 m, garáž pro dvě auta , přístřešek na dvě auta a pergola na dřevo. Energetický štítek na dům se nyní vypracovává, proto je psáno G . Kdo touží po bydlení v krásné přírodě, v klidném prostředí v naprostém soukromi a nespokojí se jen tak s něčím, tak je to právě tento pozemek. Další iformace v RK.


Cena: 8.900.000 Kč  včetně provize

 Makléř 

Jana  Maxová
Telefon: 777 640 102
Email: info@realitysunny.cz

 Inzerent 

Reality SUNNY
Koterovská 8
326 00 Plzeň
Telefon: 777 640 102
Email: info@realitysunny.cz
Web: www.realitysunny.cz

 Servis 

Zobraz všechny reality tohoto inzerenta.
Zobraz všechny pozemky tohoto inzerenta.
Zobraz realitní kanceláře v tomto okrese.
Poslat známému
Upozornit na nesouvisející obsah
Tisk s obrázky / Tisk bez obrázků
Fotografie Zobraz polohu nemovitosti na mapě

Copyright © 2013 Nemovitosti.cz, s.r.o, Zájezdní 17, 642 00 Brno | Reality CZ a SK | realitní software pro realitní kanceláře
http://s.liza.cz/Services/DatafetchDetail.aspx?session=heslo&template=detail&job_id=1737794
XML fetched in 25.631ms, parsed in 0.6649ms.