Reality - pronájem bytů, byty na prodej, výměna bytů, rodinné domy a pozemky na prodej

Pod hlavičkou Nemovitosti je v současnosti distribuováno množství různých tiskovin. Pro základní orientaci slouží následující stručný přehled:

a) mutace prodávaná v distribuční síti PNS, Mediaprint

V těchto novinách můžete nyní inzerovat zdarma. Po přihlášení do administrativního rozhraní klikněte na odkaz "Noviny".
Jsou nejobsáhlejší co se týká nabídky. Inzeráty jsou přehledně, katalogově uspořádány podle druhů, okresů, obcí a cen. V současnosti vychází jedna mutace, celorepubliková, prostřednictvím které se distribuované zakázky dostanou k možným zájemcům o koupi bez omezení lokality.

 

b) individuální mutace

Vydává jedna realitní kancelář v určité lokalitě pro potřeby individuální prezentace vlastní firmy a vlastních nemovitostí. Noviny mají výrazné logo na první straně a jsou zde nemovitosti pouze dané realitní kanceláře. Distribuci tisku zajišťuje kancelář obvykle sama, zdarma, podle vlastního uvážení tak, aby pokryla zájmové území.

 
c) společné mutace

Na vydávání se podílí několik nekonkurujících si realitních kanceláří v dané lokalitě podle pravidel, která jsou předem dohodnuta. Obsah tvoří nabídka těchto kanceláří, přičemž první a poslední strany jsou obvykle určeny k individuálním prezentacím jednotlivých kanceláří. Distribuce je zajišťována společnými silami kanceláří, někdy za využití celostátních distributorů tisku, opět s cílem pokrýt území zájmu.

 


Termíny uzávěrek a distribucí novin v síti PNS a Mediaprint v roce 2014Termíny uzávěrek a distribucí novin realitních kanceláří v roce 2014: